Wyeliminuj najtrudniejsze problemy skóry i ciesz się natychmiastowymi, widocznymi efektami szybciej niż kiedykolwiek. IonActive™ System łączy sztukę indywidualizacji z nauką jonizacji by zwiększyć wydajność preparatu, a tym samym zapewnić skórze zdrowie.

Dlaczego moja skóra potrzebuje IonActive™ Power Treatment?

Najtrudniejsze w terapii problemy skórne, takie jak trądzik, przebarwienia, starzenie lub odwodnienie skóry często wymagają bardziej intensywnych, inwazyjnych zabiegów, by uzyskać widoczne rezultaty. W dzisiejszych czasach niestety nie każdy dysponuje czasem, by poddać się długotrwałym zabiegom. Zabieg IonActive™ Power Treatment w zaledwie 45-minut gwarantuje widoczne rezultaty już po pierwszym zabiegu i nie wymaga długiego okresu rekonwalescencji.

Jak to działa?

Wykonywany przez wyszkolonych, doświadczonych, profesjonalnych terapeutów skóry Dermalogica® zabieg IonActive™ Power Treatment współpracuje z naturalną biologią skóry, gwarantując spektakularne efekty. Każdy zabieg jest całkowicie spersonalizowany, zgodnie z zaleceniami wynikającymi z przeprowadzonej analizy skóry Face Mapping®, pomagającej ocenić, który koncentrat IonActive™ oraz Gelloid będzie nakładany na skórę, by zapewnić najlepsze rezultaty. 

Dostępne koncentraty obejmują:

  • Retinol 1% IonActive™ ujędrnia i redukuje widoczne oznaki starzenia się skóry.
  • Hyaluronic Acid IonActive™ przynosi ulgę odwodnionej i wrażliwej skórze.
  • Oligopeptide IonActive™ zmniejsza przebarwienia oraz wyrównuje koloryt skóry.
  • Niacinamide IonActive™ kontroluje i zapobiega występowaniu trądzikowych u osób dorosłych.

Na wybrany koncentrat IonActiveTM aplikuje się warstwowo jeden z dwóch Gelloidów do stosowania ze światłem LED: ExoThermal Gelloid lub EndoThermal Gelloid, które wywołują pożądaną reakcję egzo- lub endotermiczną. IonActiveTM System został zaprojektowany by łączyć go z najnowszymi, najpopularniejszymi technologiami stosowanymi w gabinecie kosmetycznym, takimi jak światło LED, masaż manualny czy prądy wysokiej częstotliwości w celu zwiększenia penetracji produktów, doświadczeń sensorycznych oraz rewitalizacji skóry.

Jakich efektów mogę się spodziewać?

Natychmiastowe odświeżenie i rewitalizację skórę zobaczysz już po pierwszym zabiegu! Efekty uzależnione są jednak od stanu i kondycji skóry oraz częstotliwości wykonywanych zabiegów IonActive™ Power Treatment. W zależności od potrzeb skóry i rodzaju wykonywanego zabiegu zauważysz rezultaty w postaci: rozświetlonej, odżywionej skóry; zmniejszonej ilości drobnych linii i zmarszczek; widocznym zmniejszeniu wyprysków; jędrniejszej skóry o wyrównanym kolorycie. Dla uzyskania maksymalnych efektów, w przypadku trudniejszych problemów skórnych, zalecana jest seria 3-6 zabiegów, powtarzanych co 2-4 tygodnie, a następnie wykonywanie zabiegów podtrzymujących efekty 2 razy w roku.

Jak przedłużyć efekty po zabiegu?

Stan Twojej skóry, sposób jej pielęgnacji i odpowiednio dobrana do potrzeb Twojej skóry profesjonalna pielęgnacja domowa, będą miały wpływ na częstotliwość i rezultaty zabiegów IonActive™ Power Treatment. Aby podtrzymać efekty po zabiegu, przygotować skórę do kolejnego zabiegu  a także osiągnąć szybsze rezultaty poproś terapeutę skóry Dermalogica o spersonalizowany schemat pielęgnacyjny dobrany do potrzeb Twojej skóry.