Doświadcz działania BioSurface Peel, zaawansowanego systemu złuszczającego z serii Skin Health Experts Dermalogica stworzonego we współpracy z International Dermal Institute. Pomaga zwalczać trądzik, przebarwienia i oznaki przedwczesnego starzenia się skóry odsłaniając gładszą, jaśniejszą i bardziej miękką skórę.

Dlaczego potrzebuję zabiegu BioSurface Peel?

Peelingi chemiczne są obecnie jednym z najbardziej popularnych zabiegów ponieważ poprawiają stan skóry, wygładzają jej powierzchnię i wyrównują koloryt. Jednak mogą jednocześnie powodować skutki uboczne, takie jak: stan zapalny, odbarwienia i bliznowacenie nawet przez kilka miesięcy. Z BioSurface Peel, możesz otrzymać takie same, zaawansowane rezultaty bez dodatkowego ryzyka efektów ubocznych czy okresu rekonwalescencji. Na własne oczy zobaczysz, że Twoja skóra wygląda i czuje się zdrowiej niż kiedykolwiek!

Jak to działa?

Zabieg BioSurface Peel jest przeznaczony do pracy zgodnie z fizjologią skóry, a nie przeciwko niej. Kiedy jest wykonywany przez certyfikowanego specjalistę ds. pielęgnacji skóry, bezpiecznie usuwa matowe, zewnętrzne warstwy skóry i pomaga jej w regeneracji w celu uzyskania gładkiej, promiennej cery. Ogólnie rzecz biorąc, BioSurface Peel można stosować na:

  • szorstkość skóry
  • oznaki fotostarzenia
  • cienkie linie i zmarszczki
  • zmiany trądzikowe
  • zaskórniki
  • niektóre rodzaje hiperpigmentacji i nierównomierny koloryt skóry

Jakich efektów mogę się spodziewać?

Kondycja skóry, jej problemy i Twoje zaangażowanie w pielęgnację pozabiegową określą częstotliwość i efekty zabiegów BioSurface Peel. Klienci zwykle obserwują wyraźną poprawę jakości skóry, jej wygładzenie i  poprawę kolorytu już po trzech zabiegach. Najlepiej wykonać serię trzech zabiegów przez okres 6-12 tygodni, a następnie zabiegi przypominające dwa razy w roku.

Pielęgnacja pozabiegowa

Bezpośrednio po zabiegu BioSurface Peel skóra może być zaczerwieniona i zaogniona. Ponieważ skóra przechodzi proces odnawiania, przez okres tygodnia normalne jest odczuwanie suchości, zaczerwienienia i napięcia skóry, a także łuszczenia drobnopłatowego lub mikrozłuszczania. Można zauważyć ściemnienie plam pigmentacyjnych w miarę wyłuszczania się ich na powierzchnię skóry. Te działania niepożądane szybko ustępują z odpowiednią pielęgnacją po zabiegu, począwszy od zestawu BioSurface Peel After Care Kit.

Zestaw zawiera: UltraCalming™ Cleanser, Super Sensitive Shield SPF30 o szerokim spektrum ochrony przeciwsłonecznej, dwa odżywcze produkty nawilżające oraz  AGE Smart Multivitamin Thermafoliant® by wspomóc usuwanie łuszczenia na skórze. Dodatkowo, zapytaj swojego profesjonalnego terapeutę skóry o zindywidualizowany program pielęgnacji s by wspomóc uzyskanie możliwie jak najlepszych rezultatów.