Zestaw - Totalne rozświetlenie Zobacz większe

Zestaw BioLumin-C Serum + Eye Serum

podwójna dawka witaminy C dla Twojej skóry!

6202

Nowy produkt

Rozjaśnij, ujędrnij i chroń swoją skórę przed przedwczesnym starzeniem, dzięki produktom Dermalogica z witaminą C! Zestaw zawiera: BioLumin-C Serum (30 ml) oraz BioLumin-C Eye Serum (6 ml). BioLumin-C Serum to zaawansowane biotechnologicznie serum zawierające stabilny kompleks pochodnej witaminy C oraz krzemu, który wzmacnia mechanizmy obronne skóry, tak by wyraźnie ją rozjaśnić i ujędrnić, podczas gdy energizujące serum BioLumin-C Eye Serum na okolicę oczu chroni przed widocznymi oznakami przedwczesnego starzenia się skóry, spowodowanego codziennym ruchem oczu i stresem środowiskowym.

 

Więcej szczegółów

Więcej szczegółów

9 Przedmioty

Zestaw BioLumin-C Serum + Eye Serum 3.91 1 5 11

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

ocena: 3.91 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 11

410,00 zł

znajdź sklep

Zestaw BioLumin-C Serum + Eye Serum

Rozjaśnij, ujędrnij i chroń swoją skórę przed przedwczesnym starzeniem, dzięki produktom Dermalogica z witaminą C! Zestaw zawiera: BioLumin-C Serum (30 ml) oraz BioLumin-C Eye Serum (6 ml). BioLumin-C Serum to zaawansowane biotechnologicznie serum zawierające stabilny kompleks pochodnej witaminy C oraz krzemu, który wzmacnia mechanizmy obronne skóry, tak by wyraźnie ją rozjaśnić i ujędrnić, podczas gdy energizujące serum BioLumin-C Eye Serum na okolicę oczu chroni przed widocznymi oznakami przedwczesnego starzenia się skóry, spowodowanego codziennym ruchem oczu i stresem środowiskowym. 

Benefity

  • GRATIS! BioLumin-C Eye Serum w pojemności 6 ml.
  • Niezwykle skuteczny duet z wysoce stabilną witaminą C, który rozjaśniania, ujędrniania i chroni skórę przed przedwczesnym starzeniem się skóry.
  • Produkty wchodzące w skład zestawu zawierają najlepsze i najbardziej zaawansowane formuły Dermalogica. 

Jak używać

Po oczyszczeniu i przed nawilżeniem skóry aplikuj BioLumin-C Serum na cała twarz i jedną kroplę BioLumin-C Eye Serum na okolicę oczu oraz wzdłuż kości jarzmowej rano i wieczorem. Unikaj bezpośredniego kontaktu z oczami. Używaj obu produktów jednocześnie, by wzmocnić efekt rozjaśnienia i ujędrnienia skóry. 

Szybka porada

W przypadku stosowania produktów zawierających witaminę C używaj produktów z SPF.

Składniki

Zobacz strony poszczególnych produktów:

Dermalogica dokłada wszelkich starań, aby lista składników znajdująca się na tej stronie była zawsze jak najbardziej dokładna. Jednakże, ze względu
na ewentualną możliwość zmian składników, nie gwarantujemy, że lista jest kompletna, aktualna i/lub pozbawiona jakichkolwiek błędów. Dokładna
lista składników zawsze znajduje się na opakowaniu każdego produktu.

Produkty powiązane