PowerBright TRx Kit Zobacz większe

PowerBright TRx - Zestaw

Zestaw rozjaśniający skórę PowerBright TRx

111165

Nowy produkt

Efektywny system rozświetlający skórę, bogaty w peptydy. Pomaga kontrolować formowanie melaniny w skórze, zwalcza przebarwienia oraz wyrównuje koloryt skóry. Skóra staje się jaśniejsza, bardziej miękka, lepiej odżywiona i wyraźnie odmłodzona.

Więcej szczegółów

Więcej szczegółów

10 Przedmioty

PowerBright TRx - Zestaw 4.5 1 5 2

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

ocena: 4.5 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 2

199,00 zł

znajdź sklep

PowerBright TRx - Zestaw

Efektywny system rozświetlający skórę, bogaty w peptydy. Pomaga kontrolować formowanie melaniny w skórze, zwalcza przebarwienia oraz wyrównuje koloryt skóry. Skóra staje się jaśniejsza, bardziej miękka, lepiej odżywiona i wyraźnie odmłodzona. Zestaw zawiera: C-12 Pure Bright Serum - 10ml (aktywne serum rozjaśniające), Pure Light spf50 - 10ml (zaawansowany krem nawilżający na dzień), Pure Night - 10ml (bogaty, odżywczy krem na noc przywracający skórze świetlistość). Nie zawiera parabenów, sztucznych barwników i aromatów.

Benefity

  • Pomaga zwalczać i zapobiegać przebarwieniom na poziomie komórkowym.
  • Rozjaśnia skórę i wyrównuje koloryt skóry.
  • Idealny by wypróbować  produkty systemu PowerBright TRx , niezastąpiony do zabrania w podróż.

Jak używać

Po oczyszczeniu skóry, nałóż C-12 Pure Bright Serum bezpośrednio na obszary dotknięte przebarwieniami lub na całą twarz. Odczekaj minutę, aby preparat wchłonął się w skórę, następnie nałóż równomiernie na twarz i szyję Pure Light spf50 (na dzień) i Pure Night (na noc).

Szybka porada

W celu uzyskania najlepszych rezultatów, zawsze używaj C-12 Pure Bright Serum przed aplikacją kremu nawilżającego.

Składniki

Zobacz strony poszczególnych produktów.

PowerBright TRxTM

Rozjaśniona skóra, bez kompromisów.
PowerBright TRx™ to system składający się z trzech produktów, wykorzystujący najnowsze i najskuteczniejsze technologie, będące owocem kilkuletnich badań ekspertów Dermalogica® i IDI® nad procesem biosyntezy melaniny i efektywnego rozjaśniania skóry.
Formuła PowerBright TRx™ zawiera zaawansowane oligopeptydy, niacynamid i glicynian cynku, które pomagają kontrolować formowanie melaniny w skórze, podczas gdy składniki złuszczające z enzymu dyni wygładzają i rozświetlają skórę, poprawiając jej koloryt i pomagając likwidować przebarwienia. Wykorzystanie nowej technologii Oleosomów, która wspiera ochronę SPF zapewnia niezbędną, kompleksową ochronę przed hiperpigmentacją wynikającą z działania UV.
Efektywne trio rozświetlające skórę PowerBright TRx™ to nowy wymiar bezkompromisowego usuwania przebarwień.