PowerBright TRx - Zestaw

Zestaw rozjaśniający skórę PowerBright TRx

111165

Nowy produkt

Efektywny system rozświetlający skórę, bogaty w peptydy. Pomaga kontrolować formowanie melaniny w skórze, zwalcza przebarwienia oraz wyrównuje koloryt skóry. Skóra staje się jaśniejsza, bardziej miękka, lepiej odżywiona i wyraźnie odmłodzona.

Więcej szczegółów

Więcej szczegółów

14 Przedmioty

PowerBright TRx - Zestaw 3.33 1 5 6

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

ocena: 3.33 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 6

199,00 zł

znajdź sklep

PowerBright TRx - Zestaw

Efektywny system rozświetlający skórę, bogaty w peptydy. Pomaga kontrolować formowanie melaniny w skórze, zwalcza przebarwienia oraz wyrównuje koloryt skóry. Skóra staje się jaśniejsza, bardziej miękka, lepiej odżywiona i wyraźnie odmłodzona. Zestaw zawiera: C-12 Pure Bright Serum - 10ml (aktywne serum rozjaśniające), Pure Light spf50 - 10ml (zaawansowany krem nawilżający na dzień), Pure Night - 10ml (bogaty, odżywczy krem na noc przywracający skórze świetlistość). Nie zawiera parabenów, sztucznych barwników i aromatów.

Benefity

  • Pomaga zwalczać i zapobiegać przebarwieniom na poziomie komórkowym.
  • Rozjaśnia skórę i wyrównuje koloryt skóry.
  • Idealny by wypróbować  produkty systemu PowerBright TRx , niezastąpiony do zabrania w podróż.

Jak używać

Po oczyszczeniu skóry, nałóż C-12 Pure Bright Serum bezpośrednio na obszary dotknięte przebarwieniami lub na całą twarz. Odczekaj minutę, aby preparat wchłonął się w skórę, następnie nałóż równomiernie na twarz i szyję Pure Light spf50 (na dzień) i Pure Night (na noc).

Szybka porada

W celu uzyskania najlepszych rezultatów, zawsze używaj C-12 Pure Bright Serum przed aplikacją kremu nawilżającego.

Składniki

Zobacz strony poszczególnych produktów.

PowerBright TRxTM

Rozjaśniona skóra, bez kompromisów.
PowerBright TRx™ to system składający się z trzech produktów, wykorzystujący najnowsze i najskuteczniejsze technologie, będące owocem kilkuletnich badań ekspertów Dermalogica® i IDI® nad procesem biosyntezy melaniny i efektywnego rozjaśniania skóry.
Formuła PowerBright TRx™ zawiera zaawansowane oligopeptydy, niacynamid i glicynian cynku, które pomagają kontrolować formowanie melaniny w skórze, podczas gdy składniki złuszczające z enzymu dyni wygładzają i rozświetlają skórę, poprawiając jej koloryt i pomagając likwidować przebarwienia. Wykorzystanie nowej technologii Oleosomów, która wspiera ochronę SPF zapewnia niezbędną, kompleksową ochronę przed hiperpigmentacją wynikającą z działania UV.
Efektywne trio rozświetlające skórę PowerBright TRx™ to nowy wymiar bezkompromisowego usuwania przebarwień.

Dermalogica dokłada wszelkich starań, aby lista składników znajdująca się na tej stronie była zawsze jak najbardziej dokładna. Jednakże, ze względu
na ewentualną możliwość zmian składników, nie gwarantujemy, że lista jest kompletna, aktualna i/lub pozbawiona jakichkolwiek błędów. Dokładna
lista składników zawsze znajduje się na opakowaniu każdego produktu.