Zestaw Active Clearing

zestaw do skóry trądzikowej, przedwcześnie starzejącej się

111367

Nowy produkt

Zestaw do skóry dojrzałej z problem trądziku, jednocześnie przedwcześnie starzejącej się. Produkty zawarte w zestawie eliminują główne czynniki, które przyczyniają się do powstawania trądziku osób dorosłych. Stosuj rano i wieczorem, by zapewnić skórze kompleksową pielęgnację i utrzymać efekt zdrowej, rozświetlonej skóry. Zestaw zawiera: Daily Microfoliant (13 g) - delikatny, enzymatyczny puder ryżowy przeznaczony do każdego rodzaju skóry. Wygładza skórę i wzmacnia odnowę komórkową. Aktywny kompleks rozjaśniający Skin Brightening Complex™ wyrównuje koloryt skóry i rozjaśnia przebarwienia. AGE Bright Clearing Serum (10 ml) - aktywne serum typu 2 w 1, które nie tylko skutecznie oczyszcza skórę, ale również pomaga rozjaśnić przebarwienia pozapalne, a także zapobiega powstawaniu ich w przyszłości, jednocześnie zmniejszając proces starzenia się skóry. Zawarty kwas salicylowy redukuje stany zapalne a unikalny kompleks AGE Bright™ Complex współpracuje z naturalnym mikrobiomem skóry w celu uzyskania czystej i bardziej rozjaśnionej skóry. AGE Bright Spot Fader (6 ml) - kuracja punktowa typu 2 w 1, zmniejszająca stany zapalne oraz likwidująca przebarwienia pozapalne. Kwas salicylowy redukuje stany zapalne, zapewniając czystą skórę, podczas gdy niacynamid i Hexylrezorcynol działając synergicznie likwidują przebarwienia pozapalne, poprawiając nierównomierny koloryt skóry. Unikalny kompleks AGE Bright™ Complex redukuje widoczne oznaki starzenia się skóry i pomaga zapobiegać jej nadmiernemu przesuszaniu.

Więcej szczegółów

Więcej szczegółów

11 Przedmioty

Zestaw Active Clearing 3.31 1 5 36

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

ocena: 3.31 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 36

218,00 zł

znajdź sklep

Zestaw Active Clearing

Zestaw do skóry dojrzałej z problem trądziku, jednocześnie przedwcześnie starzejącej się. Produkty zawarte w zestawie eliminują główne czynniki, które przyczyniają się do powstawania trądziku osób dorosłych. Stosuj rano i wieczorem, by zapewnić skórze kompleksową pielęgnację i utrzymać efekt zdrowej, rozświetlonej skóry. Zestaw zawiera: Daily Microfoliant (13 g) - delikatny, enzymatyczny puder ryżowy przeznaczony do każdego rodzaju skóry. Wygładza skórę i wzmacnia odnowę komórkową. Aktywny kompleks rozjaśniający Skin Brightening Complex™ wyrównuje koloryt skóry i rozjaśnia przebarwienia. AGE Bright Clearing Serum (10 ml) - aktywne serum typu 2 w 1, które nie tylko skutecznie oczyszcza skórę, ale również pomaga rozjaśnić przebarwienia pozapalne, a także zapobiega powstawaniu ich w przyszłości, jednocześnie zmniejszając proces starzenia się skóry. Zawarty kwas salicylowy redukuje stany zapalne a unikalny kompleks AGE Bright™ Complex współpracuje z naturalnym mikrobiomem skóry w celu uzyskania czystej i bardziej rozjaśnionej skóry. AGE Bright Spot Fader (6 ml) - kuracja punktowa typu 2 w 1, zmniejszająca stany zapalne oraz likwidująca przebarwienia pozapalne. Kwas salicylowy redukuje stany zapalne, zapewniając czystą skórę, podczas gdy niacynamid i Hexylrezorcynol działając synergicznie likwidują przebarwienia pozapalne, poprawiając nierównomierny koloryt skóry. Unikalny kompleks AGE Bright™ Complex redukuje widoczne oznaki starzenia się skóry i pomaga zapobiegać jej nadmiernemu przesuszaniu.

Benefity

  • Pomaga eliminować główne czynniki, które przyczyniają się do powstawania trądziku osób dorosłych. 
  • Zmniejsza widoczność zmian zapalnych u osób dorosłych przy jednoczesnym likwidowaniu oznak starzenia się skóry.
  • Zapewnia skórze kompleksową pielęgnację i utrzymuje efekt zdrowej oraz rozświetlonej skóry.
  • Składniki zawarte w każdym produkcie są precyzyjnie wyselekcjonowane i przez całą dobę kontrolują i zapobiegają powstawaniu zmian trądzikowych.

Jak używać

Po oczyszczeniu skóry nałóż Daily Microfoliant wielkości połowy łyżeczki do herbaty na wilgotne dłonie i pocierając je o siebie wytwórz kremową, puszystą pianę. Nakładaj na twarz kolistymi ruchami, omijając okolicę oczu. Masuj delikatnie przez 1-2 minuty i dokładnie spłucz ciepłą wodą. Następnie nałóż cienką warstwę aktywnego serum AGE Bright Clearing Serum na twarz i pozostaw do całkowitego wyschnięcia. Serum aplikuj na całej twarzy przed użyciem zalecanego kremu nawilżającego Dermalogica. Na koniec zastosuj punktowo dwa razy dziennie AGE Bright Spot Fader bezpośrednio na stany zapalne, by je redukować i likwidować przebarwienia pozapalne.   

Szybka porada

Zapobiegając dodatkowym uszkodzeniom skóry i jej starzeniu się, stosuj krem matujący na dzień z filtrem SPF Oil-Free Matte SPF30.

Składniki

Zobacz strony poszczególnych produktów.

Dermalogica dokłada wszelkich starań, aby lista składników znajdująca się na tej stronie była zawsze jak najbardziej dokładna. Jednakże, ze względu
na ewentualną możliwość zmian składników, nie gwarantujemy, że lista jest kompletna, aktualna i/lub pozbawiona jakichkolwiek błędów. Dokładna
lista składników zawsze znajduje się na opakowaniu każdego produktu.

Produkty powiązane