Pytania i odpowiedzi

Nasze produkty

Gdzie produkowane są produkty Dermalogica®?

Jesteśmy dumni, że wszystkie nasze produkty są wytwarzane w Południowej Kalifornii: posiadanie zakładów produkcyjnych tak blisko centrali pozwala nam na utrzymanie najwyższej jakości standardów i poziomu nadzoru, a także umożliwia wspieranie lokalnej gospodarki. Wyprodukowane w południowej Kalifornii preparaty Dermalogica są sprzedawane w ponad 80 krajach na całym świecie.

Jak szybko zobaczę efekty stosowania produktów Dermalogica®?

Skóra każdego z nas jest inna, jednak większość osób odczuwa poprawę w wyglądzie skóry już po pierwszym użyciu produktów. Wyraźnie zauważalne jest uczucie czystości, poprawa gładkości, nawilżenia i odczuwanie zupełnie nowego poziomu zdrowia skóry.

Jeśli skóra potrzebuje bardziej zaawansowanej, długoterminowej pielęgnacji obejmującej takie problemy jak: starzenie się skóry, trądzik, przebarwienia spowodowane zaburzeniami hormonalnymi lub uszkodzenia słoneczne, rezultaty mogą nie być od razu widoczne. Jeśli będziesz stosować się do zaleceń swojego profesjonalnego terapeuty skóry Dermalogica® i używać rekomendowanych przez niego preparatów Dermalogica®, zaleconych po wykonaniu analizy twarzy FaceMapping® każdego dnia zaczniesz zauważać poprawę w wyglądzie i kondycji skóry, która w miarę upływu czasu będzie bardziej dostrzegana.

Jakie są długoterminowe korzyści ze stosowania produktów Dermalogica®?

Oczywiste i proste - zdrowa skóra. Badania naukowe prowadzone w International Dermal Institute (IDI) przyczyniają się do tworzenia zaawansowanych technologicznie receptur każdego preparatu Dermalogica®. Wyznaczając nowe standardy w szeroko rozumianej dermokosmetyce realizujemy plan skutecznej pielęgnacji skóry zakończony realnymi rezultatami. Jesteśmy dumni z pozycji lidera w aspekcie innowacyjności oraz składnikowej złożoności naszych preparatów, jednocześnie uwypuklając ich skuteczność i wielowymiarową efektywność. Wszystko to sprawia, że skóra poddana pielęgnacji preparatami Dermalogica® wygląda lepiej niż kiedykolwiek!

Dlaczego potrzebuję profesjonalnego terapeuty skóry?

Z tego samego powodu dla którego potrzebujesz regularnie odwiedzać lekarza czy dentystę… dla lepszego zdrowia! Skóra jest największym narządem naszego ciała, który pełni istotną rolę w codziennym funkcjonowaniu całego organizmu osłaniając znajdujące się pod nią tkanki, stanowi też zaporę chroniącą przed wnikaniem substancji chemicznych i mikroorganizmów oraz przed utratą wody i ważnych dla życia substancji. Pomaga eliminować toksyny, chroni przed czynnikami mechanicznymi, termicznymi, chemicznymi i promieniowaniem świetlnym oraz zapewnia niezmienne warunki dla środowiska wewnętrznego organizmu (homeostazę). Skóra nieustannie odnawia się, bierze udział w magazynowaniu i przemianie materii. Jej wygląd odzwierciedla nasz stan zdrowia! Dlaczego więc bardziej troszczymy się o wytwory naskórka: włosy i paznokcie niż o skórę? Twoja skóra szczególnie potrzebuje personalnej uwagi profesjonalisty – a tym profesjonalistą jest terapeuta skóry Dermalogica®. W Dermalogica® każdego roku szkolimy ponad 75.000 profesjonalnych terapeutów skóry, którzy doskonale zdają sobie sprawę z faktu, iż posiadane kompetencje są związane z ugruntowaną wiedzą.

Licencjonowani, intensywnie szkoleni terapeuci skóry Dermalogica® posiadają najnowszą wiedzę na temat produktów, technik zabiegowych oraz szeroko pojętej pielęgnacji skóry. Posiadają odpowiedzi na najbardziej nurtujące problemy związane z pielęgnacją skóry. Doskonale wiedzę, jak zapewnić realne, widoczne rezultaty. Zaangażowani i pełni pasji w dziedzinie profesjonalnej pielęgnacji skóry są zawsze gotowi, by jak najlepiej zaopiekować się Twoją skórą. Twoja najlepiej wyglądająca skóra bierze się z jej zdrowia, a zdrowa skóra zaczyna się od porady profesjonalnego terapeuty skóry Dermalogica®. Zacznij życie ze swoją najzdrowszą skórą!

Dlaczego powinienem kupować produkty Dermalogica® w Gabinetach Autoryzowanych, Ośrodkach SPA&Wellness oraz Gabinetach Kosmetycznych?

Dermalogica® oferuje gamę profesjonalnych, zaawansowanych preparatów wyłącznie do użytku przez wykwalifikowanych terapeutów skóry Dermalogica®, którzy posiadają ugruntowana wiedzę w przeprowadzaniu analizy skóry twarzy FaceMapping®. Analiza FaceMapping® polega na szczegółowym badaniu każdego centymetra skóry twarzy, strefa po strefie. Dzięki temu każdy otrzymuje precyzyjną diagnozę stanu skóry wraz z propozycją zindywidualizowanej profesjonalnej terapii w gabinecie a także rekomendacje preparatów do pielęgnacji domowej.

Bez pomocy profesjonalnego terapeuty skóry Dermalogica® istnieje zagrożenie dobrania nieodpowiednich do potrzeb skóry preparatów i uzyskania niepożądanych rezultatów dla osiągnięcia zdrowej skóry. Dermalogica® odpowiada za skuteczność każdego sprzedawanego produktu, jeśli został zakupiony w miejscach współpracujących z naszą marką. Obiekty nieautoryzowane, w tym wiele sklepów internetowych mogą sprzedawać produkty podrobione, przeterminowane, dlatego polecamy unikać tego typu miejsc, z uwagi na niemożliwość zagwarantowania ich autentyczności.

Dlaczego Dermalogica® nie posiada w ofercie produktów do makijażu lub pielęgnacji włosów?

Właściwie posiadamy takie produkty, szczególnie ukierunkowane na zdrowie skóry! Misją Dermalogica® jest poprawa zdrowia skóry - i uważamy, że dbanie o skórę jest tak samo ważne w codziennym rytuale pielęgnacyjnym, jak szczotkowanie zębów! Wiemy również, że tylko zdrowa skóra wygląda najlepiej. Mając na uwadze te fakty Dermalogica® stworzyła produkty spełniające potrzeby tych, którzy od produktów do pielęgnacji skóry i włosów, oczekują działania ukierunkowanego przede wszystkim na zdrowie skóry. Nasze wielokierunkowe primery (bazy pod makijaż) nazywamy ostatnim krokiem w pielęgnacji skóry i pierwszym krokiem w makijażu! Są to lekkie, beztłuszczowe, nawilżające preparaty, które zapewniają ochronę antyoksydacyjną i pomagają przedłużyć trwałość makijażu. Naturalne pigmenty barwiące, nie zawierają sztucznych barwników, jednocześnie nieskazitelne wykończenie skóry.

Również preparaty do pielęgnacji skóry głowy i włosów: Daily Cleansing Shampoo oraz Daily Conditioning Rinse, zapewniają delikatną, codzienną pielęgnację. Daily Cleansing Shampoo wzmacnia i nawilża strukturę włosów oraz zwiększa ich miękkość i połysk. Pomaga także chronić strukturę włosów przed uszkodzeniami słonecznymi a olejki eteryczne z grejpfruta, lawendy i geranium intensywnie odżywiają i pobudzają zmysły. Odżywka do spłukiwania Daily Conditioning Rinse głęboko nawilża i wygładza strukturę włosów, przywracając im miękkość i zwiększając ich podatność na układanie. Pantenol (prowitamina B5) nawilża włókno włosowe, zwiększa połysk włosów, bez ich obciążania.

Nasza firma

Jak długo Dermalogica® działa na rynku?

Historia Dermalogica® zaczyna się w 1983 roku, kiedy to Jane Wurwand, specjalizująca się w terapii skóry, stworzyła podyplomowy ośrodek szkoleniowo-badawczy IDI®, mający na celu nadanie nowej ery profesjonalizmu i osiągnięć w przemyśle kosmetycznym. International Dermal Institute® (IDI®) jest wiodącą siłą mająca ponad 92 centra szkoleniowe, m.in. w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Kanadzie, Niemczech, Australii i Nowej Zelandii i corocznie szkolącą ponad 75 000 terapeutów skóry. Jane Wurwand założyła Dermalogica® w 1986 roku w odpowiedzi na zapotrzebowanie terapeutów na pielęgnację, która sprostałaby ich wysokim profesjonalnym oczekiwaniom. Każdy preparat Dermalogica® został stworzony i opracowany przez International Dermal Institute® (IDI) oraz testowany przez naszych szkoleniowców, by mieć pewność jego działania podczas zabiegu i rezultatów jakie przynosi na skórze klienta. Preparaty nie zawierają olejów mineralnych, lanoliny, sztucznych barwników i środków zapachowych, prostych alkoholi oraz substancji komedogennych a nasze opakowania prezentują utylitarną higienę, optymalne zabezpieczenie produktu oraz łatwą aplikację. Dziś Dermalogica® jest dostępna w ponad 55 krajach na całym świecie. Jesteśmy znani z wprowadzania unikatowych koncepcji i rozwiązań w przemyśle jak analiza skóry FaceMapping®, Speed Mapping®, Skin Bar® i zabiegi MicroZone®.

Jakie są działania filantropijne Dermalogica®?

Tak jak każdego dnia Dermalogica® wspiera działania profesjonalnych terapeutów skóry w osiągnięciu najwyższego poziomu profesjonalizmu i dążenie do sukcesu w dziedzinie pielęgnacji skóry, równie aktywną rolę podejmuje w stymulowaniu kobiecych działań w sferze przedsiębiorczości. W styczniu 2011 roku Dermalogica® uruchomiła program FITE (Finansowa Niezależność dzięki Przedsiębiorczości), wspierający kobiety na całym świecie w rozpoczęciu lub rozwijaniu działalności gospodarczej. Dermalogica® we współpracy z liderem mikrofinansowania – firmą Kiva.org pomaga w finansowaniu niewielkich pożyczek dla kobiet zaczynających, bądź pragnących rozwinąć własną przedsiębiorczość i stworzyć nową lepszą rzeczywistość dla siebie i swoich najbliższych. Program FITE wspiera kobiety w Stanach Zjednoczonych i ponad 65 innych krajach na całym świecie i zmierza do aktywnego wsparcia 25 000 kobiet.

Pomimo, że program FITE działa od niedawna Fundacja Dermalogica® już od 1999 roku promowała niezależność finansową kobiet, udzielając wsparcia lokalnym organizacjom pomagającym kobietom i dzieciom będącym w trudnej sytuacji materialnej, oferując m.in. wsparcie w finansowaniu wykształcenia oraz szkoleń umożliwiających osiągnięcie niezależności finansowej. Fundacja Dermalogica jest finansowana z zysków ze sprzedaży produktów Dermalogica®. Aby dowiedzieć się więcej o prowadzonych inicjatywach oraz uzyskania dokładniejszych informacji zapraszamy do odwiedzenia: joinFITE.org.

Czy Dermalogica® przeprowadza testy na zwierzętach?

Nie, Dermalogica® nie przeprowadza testów na zwierzętach, nasze preparaty nie zawierają również składników pochodzenia zwierzęcego. Marka Dermalogica® została uznana za godną zaufania przez program Leaping Bunny oraz organizację broniącą praw zwierząt PETA. Ponadto wspieramy działania Organizacji RSPO (Porozumienie dla zrównoważonej produkcji oleju palmowego), której celem jest promocja produkcji oraz stosowania zrównoważonego oleju palmowego w sposób, który nie ma negatywnego wpływu na lokalną przyrodę.

Współpraca

Jak mogę rozpocząć współpracę z marką Dermalogica®?

Ośrodki SPA&Welness, Instytuty Medycyny Estetycznej oraz Gabinety kosmetyczne zainteresowane współpracą z naszą marką, proszone są o wypełnienie formularza kontaktowego, znajdującego się w prawym, górnym rogu strony.

Co mogę zrobić, jeśli podejrzewam, że nieautoryzowane punkty sprzedają produkty Dermalogica®?

Dermalogica® aktywnie sprzeciwia się nielegalnej sprzedaży naszych produktów. Jeśli podejrzewasz, że Ośrodek SPA, Gabinet Kosmetyczny lub sklep internetowy prowadzi sprzedaż detaliczną produktów Dermalogica® skontaktuj się z nami. Wszelkie dane kontaktowe uzyskasz na naszej stronie internetowej. Z góry dziękujemy za Twoją pomoc w podjęciu proaktywnego działania przeciwko osobom nieupoważnionym do sprzedaży produktów detalicznych Dermalogica®.