BioTherapeutic

Bio-Therapeutic to ponad 40 lat doświadczenia, 30 patentów, dziesiątki nagród i tysiące szczęśliwych twarzy.

Firma Bio-Therapeutic powstała w Seattle w 1974 roku. Naszą pasją jest tworzenie profesjonalnych urządzeń kosmetycznych łączących tradycyjną pielęgnację skóry z technologią przyspieszającą efekty terapeutyczne. Firma stale się rozwija. Nasze produkty są dostępne w ponad 30 krajach i jesteśmy oficjalnym dostawcą Zaawansowanej Technologii Pielęgnacji Skóry dla International Dermal Institute i Dermalogica.

Produkty Bio-Therapeutic to nie tylko skuteczność i gwarancja efektów, ale przede wszystkim bezpieczeństwo. Wszystkie nasze urządzenia posiadają certyfikaty poświadczające najwyższą jakość wykonania, w tym dotyczący urządzeń medycznych, oraz amerykański certyfikat FDA.

Po ponad 40 latach jesteśmy bardziej niż kiedykolwiek zaangażowani w dostarczanie najbardziej przyszłościowych produktów, najnowocześniejszych technologii, oraz profesjonalnej edukacji i wsparcia dla naszych partnerów Bio-Therapeutic.

Dołączając do grona naszych Terapeutów zyskujesz najwyższej jakości rozwiązania, wynosząc swoje usługi na poziom, którego Twoi klienci jeszcze nie doświadczyli.

Produkty które mogą Cię zainteresować