Zestaw BioLumin-C Brightening Trio

Limitowany zestaw rozjaśniający, ujędrniający i nawilżający skórę

300983

Nowy produkt

Zestaw zawierający trzy produkty z wysoce stabilną, biodostępną witaminą C, które doskonale rozjaśniają, wyraźnie ujędrniają i nawilżają skórę. Zestaw zawiera pełnowymiarowe serum BioLumin-C Serum (30 ml) oraz dwa mini produkty o wartości 235 pln, które otrzymujesz GRATIS: BioLumin-C Eye Serum (6 ml) oraz BioLumin-C Gel Moisturizer (15 ml).

Więcej szczegółów

Więcej szczegółów

151 Przedmioty

Zestaw BioLumin-C Brightening Trio 4 1 5 4

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

ocena: 4 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 4

439,00 zł

znajdź sklep

Zestaw BioLumin-C Brightening Trio

Zestaw zawierający trzy produkty z wysoce stabilną, biodostępną witaminą C, które doskonale rozjaśniają, wyraźnie ujędrniają i nawilżają skórę. Zestaw zawiera pełnowymiarowe serum BioLumin-C Serum (30 ml) oraz dwa mini produkty: BioLumin-C Eye Serum (6 ml) oraz BioLumin-C Gel Moisturizer (15 ml).

BioLumin-C Serum to zaawansowane biotechnologicznie serum zawierające stabilny kompleks pochodnej witaminy C oraz krzemu, który wzmacnia mechanizmy obronne skóry, tak by wyraźnie ją rozjaśnić i ujędrnić. BioLumin-C Gel Moisturizer to żel nawilżający do codziennego stosowania z ultra-stabilną i biodostępną witaminą C, zapewnia optymalny poziom wilgoci, rozjaśnia i dodaje blasku dla zdrowo wyglądającej skóry. BioLumin-C Eye Serum energizujące serum na okolicę oczu, chroniące skórę przed widocznymi oznakami przedwczesnego starzenia się.

Benefity

  • Zestaw 3 bestsellerowych produktów z wysoce stabilną witaminą C, które rozjaśniają, ujędrniają i chronią skórę przed przedwczesnym starzeniem się.
  • Produkty wchodzące w skład zestawu zawierają najlepsze i najbardziej zaawansowane formuły Dermalogica.
  • 2 mini produkty  BioLumin-C Eye Serum (6 ml) oraz BioLumin-C Gel Moisturizer (15 ml) otrzymujesz gratis!

Jak używać

Po podwójnym schemacie oczyszczania skóry i przed nawilżeniem aplikuj BioLumin-C Serum na całą twarz i jedną kroplę BioLumin-C Eye Serum na okolicę oczu oraz wzdłuż kości jarzmowej rano i wieczorem. Następnie użyj BioLumin-C Gel Moisturizer. Odczekaj minutę do wchłonięcia się produktu. Unikaj bezpośredniego kontaktu z oczami. Używaj trzech produktów jednocześnie, by wzmocnić efekt rozjaśnienia i ujędrnienia skóry.

Szybka porada

W przypadku stosowania produktów zawierających witaminę C używaj produktów z SPF w ciągu dnia.

Składniki

Zobacz strony poszczególnych produktów:
BioLumin-C Serum
BioLumin-C Gel Moisturizer
BioLumin-C Eye Serum

Dermalogica dokłada wszelkich starań, aby lista składników znajdująca się na tej stronie była zawsze jak najbardziej dokładna. Jednakże, ze względu
na ewentualną możliwość zmian składników, nie gwarantujemy, że lista jest kompletna, aktualna i/lub pozbawiona jakichkolwiek błędów. Dokładna
lista składników zawsze znajduje się na opakowaniu każdego produktu.

Produkty powiązane