The Glowing Skin Set

Limitowany zestaw Dermalogica

301023

Nowy produkt

Rozpoczynaj każdy dzień ze skórą pełną blasku. Limitowany zestaw Dermalogica zawiera: Daily Glycolic Cleanser (150 ml) i Daily Microfoliant (40 g).

Więcej szczegółów

Więcej szczegółów

62 Przedmioty

The Glowing Skin Set 5 1 5 1

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

ocena: 5 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 1

293,99 zł

znajdź sklep

The Glowing Skin Set

O tej porze roku przypominamy sobie, że zdrowie skóry to coś więcej niż tylko produkty, które tworzymy czy zabiegi, które wykonujemy. Prawdziwe zdrowie skóry jest holistyczne, wspierane przez więzi międzyludzkie oraz przez tysiące profesjonalnych terapeutów skóry Dermalogica na całym świecie, którzy budują relacje z klientami każdego dnia. W tym cudownym, świątecznym okresie pogłębiaj więzi z najbliższymi i podaruj przyjaciołom, rodzinie i sobie prezent w postaci zdrowej skóry.
Rozpoczynaj każdy dzień ze skórą pełną blasku. Limitowany zestaw Dermalogica zawiera: Daily Glycolic Cleanser (150 ml) i Daily Microfoliant (limitowana wersja 40 g).
  • Daily Glycolic Cleanser - rozświetlający produkt oczyszczający, który odnawia matową skórę o nierównomiernym kolorycie.
    Zawarty kwas glikolowy delikatnie złuszcza skórę, dzięki czemu staje się ona promienna i pełna blasku.
  • Daily Microfoliant - bestsellerowy enzymatyczny puder ryżowy, przeznaczony do codziennego stosowania, idealny dla każdego rodzaju skóry, uaktywnia się w kontakcie z wodą wyzwalając działanie papainy, kwasu salicylowego i enzymów ryżu, zapewniając delikatne złuszczanie oraz zwiększając gładkość i rozjaśnienie skóry.

Benefity

  • Produkty wchodzące w skład zestawu rozjaśniają skórę i nadają jej promienny wygląd.
  • Zestaw limitowany Dermalogica zawiera bestsellerowe produkty. 
  • Zestaw idealny na prezent dla samej siebie oraz bliskiej osoby. 

Jak używać

Wmasuj Daily Glycolic Cleanser w zwilżoną skórę twarzy i szyi. Spłucz produkt ciepłą wodą, następnie wykonaj codzienny peeling  przy pomocy Daily Microfoliant.

Szybka porada

Dla zapewnienia idealnie czystej skóry wprowadź do swojego rytuału pielęgnacyjnego dwuetapowy schemat oczyszczania skóry. Do pierwszego etapu użyj bestsellerowy olejek PreCleanse

Składniki

Zobacz strony poszczególnych produktów:

Dermalogica dokłada wszelkich starań, aby lista składników znajdująca się na tej stronie była zawsze jak najbardziej dokładna. Jednakże, ze względu
na ewentualną możliwość zmian składników, nie gwarantujemy, że lista jest kompletna, aktualna i/lub pozbawiona jakichkolwiek błędów. Dokładna
lista składników zawsze znajduje się na opakowaniu każdego produktu.

Produkty powiązane