BioLumin-C Serum

Limitowany zestaw Dermalogica

301065

Nowy produkt

Zestaw zawiera dwa produkty z wysoce stabilną, biodostępną witaminą C, które doskonale rozjaśniają, wyraźnie ujędrniają i nawilżają skórę. W skład zestawu wchodzi: pełnowymiarowe BioLumin-C Serum (30 ml) oraz mini produkt BioLumin-C Gel Moisturizer (15 ml), który otrzymujesz GRATIS.

Więcej szczegółów

Więcej szczegółów

57 Przedmioty

BioLumin-C Serum

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

ocena: 0 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 0

448,00 zł

znajdź sklep

BioLumin-C Serum

BioLumin-C Serum to zaawansowane biotechnologicznie serum zawierające stabilny kompleks pochodnej witaminy C oraz krzemu, który wzmacnia mechanizmy obronne skóry, tak by wyraźnie ją rozjaśnić i ujędrnić. BioLumin-C Gel Moisturizer to żel nawilżający do codziennego stosowania z ultra-stabilną i biodostępną witaminą C, zapewnia optymalny poziom wilgoci, rozjaśnia i dodaje blasku dla zdrowo wyglądającej skóry. 

Benefity

  • Zestaw 2 bestsellerowych produktów z wysoce stabilną witaminą C, które rozjaśniają, ujędrniają i chronią skórę przed przedwczesnym starzeniem się.
  • Produkty wchodzące w skład zestawu zawierają najlepsze i najbardziej zaawansowane formuły Dermalogica.
  • Mini produkt BioLumin-C Gel Moisturizer (15 ml) otrzymujesz GRATIS!

Sposób użycia

Po podwójnym schemacie oczyszczania skóry i przed nawilżeniem aplikuj BioLumin-C Serum na całą twarz rano i wieczorem. Następnie użyj BioLumin-C Gel Moisturizer. Odczekaj minutę do wchłonięcia się produktu. Unikaj bezpośredniego kontaktu z oczami.

Składniki 

Zobacz strony poszczególnych produktów:
BioLumin-C Serum
BioLumin-C Gel Moisturizer

Dermalogica dokłada wszelkich starań, aby lista składników znajdująca się na tej stronie była zawsze jak najbardziej dokładna. Jednakże, ze względu
na ewentualną możliwość zmian składników, nie gwarantujemy, że lista jest kompletna, aktualna i/lub pozbawiona jakichkolwiek błędów. Dokładna
lista składników zawsze znajduje się na opakowaniu każdego produktu.

Produkty powiązane