Zestaw Sensitive Skin Rescue

Prawdziwa ulga dla wrażliwej skóry

111388

Nowy produkt

Zestaw Sensitive Skin Rescue to niezwykle skuteczne trio produktów z linii UltraCalming™, które jest ucieleśnieniem ulgi, jaką możemy zaoferować podrażnionej skórze. Łagodzi zaczerwienienie skóry w efektywny sposób przeciwdziałając skutkom jej podrażnienia, gwarantując redukcję wszystkich oznak wrażliwości na skórze.

Więcej szczegółów

Więcej szczegółów

25 Przedmioty

Zestaw Sensitive Skin Rescue 3.33 1 5 3

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

ocena: 3.33 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 3

178,01 zł

znajdź sklep

Zestaw Sensitive Skin Rescue

Zestaw Sensitive Skin Rescue to niezwykle skuteczne trio produktów z linii UltraCalming™, które jest ucieleśnieniem ulgi, jaką możemy zaoferować podrażnionej skórze. Łagodzi zaczerwienienie skóry w efektywny sposób przeciwdziałając skutkom jej podrażnienia, gwarantując redukcję wszystkich oznak wrażliwości na skórze. Zestaw zawiera: UltraCalming Cleanser (50 ml) - wyjątkowo delikatny, bezsiarczanowy, zbalansowany pod względem pH żel-krem do oczyszczania skóry twarzy i oczu. UltraCalming Mist (50 ml) - łagodząca, nawilżająca mgiełka błyskawicznie uwalnia od uwrażliwienia, pomaga zmniejszyć zaczerwienienia, pieczenie czy podrażnienia. Wspomaga procesy odbudowy skóry. Calm Water Gel (15 ml) - lekki żel nawilżający do skóry suchej, wrażliwej. Odświeżająca formuła żelu zmienia konsystencję na ciekłą, przynosząc skórze ukojenie oraz tworząc na jej powierzchni barierę przeciwko zewnętrznym czynnikom środowiskowym.

Benefity

  • Pomaga kontrolować zewnętrzne i wewnętrzne czynniki wpływające na wrażliwość skóry.
  • Redukuje zaczerwienienie i podrażnienie związane ze stanem zapalnym i wrażliwością skóry.
  • Pomaga wzmocnić barierę ochronną skóry.
  • Zestaw idealny do zabrania w podróż. 

Jak używać

Nałóż niewielką ilość UltraCalming Cleanser na suchą lub wilgotną skórę twarzy i szyi, delikatnymi kolistymi ruchami. Zmyj dokładnie ciepłą wodą. Następnie rozpyl mgiełkę UltraCalming Mist na całej twarzy, z zamkniętymi oczami. Kontynuuj pielęgnację aplikując obficie na twarz i szyję Calm Water Gel. 

Szybka porada

Stosuj preparaty z systemu UltraCalming rano i wieczorem lub zgodnie z zaleceniami profesjonalnego terapeuty skóry Dermalogica.

Składniki

Zobacz strony poszczególnych produktów:
UltraCalming Mist
 

Dermalogica dokłada wszelkich starań, aby lista składników znajdująca się na tej stronie była zawsze jak najbardziej dokładna. Jednakże, ze względu
na ewentualną możliwość zmian składników, nie gwarantujemy, że lista jest kompletna, aktualna i/lub pozbawiona jakichkolwiek błędów. Dokładna
lista składników zawsze znajduje się na opakowaniu każdego produktu.

Produkty powiązane