Trzy główne korzyści witaminy C dla skóry

Rozjaśnia, ujędrnia, chroni… i pomaga skórze walczyć!

Ważne informacje

  • Witamina C jest jednym z najsilniejszych antyoksydantów.

  • Wiele produktów zawiera jednak niestabilne formy witaminy C, które nie działają efektywnie.

  • Produkty BioLumin-C Eye Serum i BioLumin-C Serum wykorzystują stabilne substancje aktywne dla uzyskania maksymalnych rezultatów na skórze.

 

Prawdopodobnie już wiesz, że witamina C jest niezwykle ważna dla utrzymania ogólnego zdrowia i dobrego samopoczucia. Ale czy wiesz, że to także potęga w pielęgnacji skóry? Miejscowo stosowana witamina C jest jednym z najsilniejszych dostępnych przeciwutleniaczy – spełnia wszystkie oczekiwania skutecznie eliminując główne przyczyny przedwczesnego starzenia się, aby uzyskać jaśniejszą, promienną oraz zdrową skórę.

Sprawdź, co dzienna dawka witaminy C może zrobić dla Twojej skóry!

ROZJAŚNIA 

Z upływem lat, czynniki wewnętrzne (naturalne) i zewnętrzne (środowiskowe) powodują zmiany strukturalne w skórze, prowadząc do nierównomiernej pigmentacji. Od indukowanych promieniowaniem UV „plam starczych” po przebarwienia pozapalne. Ciemne plamy nie mają jednak szans z witaminą C, która skutecznie pomaga powstrzymać przyczyny nierównomiernej pigmentacji w celu widocznego rozjaśnienia skóry.

UJĘDRNIA 

Kolejną ważną korzyścią ze stosowania witaminy C jest jej umiejętność odnowy skóry. Zwiększa produkcję składników odpowiedzialnych za ujędrnienie, pomagając zmniejszać widoczność cienkich linii i zmarszczek.

CHRONI

Przy tej funkcji kluczową rolę odgrywają właściwości antyoksydacyjne witaminy C. Pomaga przeciwdziałać skutkom stresu oksydacyjnego i wolnym rodnikom poprzez neutralizację tych cząsteczek wywołujących uszkodzenia.

CIEKAWOSTKA – najnowsze badania pokazują, że witamina C wzmacnia nasz naturalny system obronny skóry, pomagając w ochronie przed stresem oksydacyjnym.

Jest tylko jeden warunek! Aby miejscowa witamina C rzeczywiście pomagała rozjaśnić, ujędrnić i chronić, musi dostać się do skóry - a wiele formuł zawiera niestabilne składniki, które szybko tracą skuteczność, zanim jeszcze dotrą do skóry. Aby upewnić się, że w pełni wykorzystujesz swoje serum z witaminą C, wybierz takie ze stabilnymi składnikami, które mogą dotrzeć tam, gdzie skóra najbardziej tego potrzebuje. Nasz wybór? Super-stabilne, wysoce biodostępne formy witaminy C, które znajdziesz w BioLumin-C Eye Serum i BioLumin-C Serum!

Produkty które mogą Cię zainteresować