Zabieg PRO Bright Dermalogica

korzyści z witaminy c dla skóry

Zaledwie 60 minut do super rozświetlonej skóry z Dermalogica!

Poznaj innowacyjny, niezwykle skuteczny zabieg PRO Bright!

Każdego dnia, fizjologiczne i środowiskowe czynniki wyzwalające wpływają na skórę, przyspieszając proces starzenia i powodując jej ziemistość oraz nierównomierną pigmentację. Mimo iż problemy te są bardziej powszechne u osób starszych, prawdopodobnie każdy, w pewnym momencie swojego życia, będzie zmagał się z nierównomiernym kolorytem skóry. Wynika to z faktu, że wszyscy jesteśmy narażeni na czynniki wyzwalające. Do najistotniejszych należą:

  • promieniowanie UV,
  • zanieczyszczenia środowiska,
  • stres oraz wahania hormonalne.

Skóra potrzebuje pomocy w walce z tymi procesami. Właściwości przeciwutleniające witaminy C sprawiają, że jest to prawdziwa potęga w pielęgnacji, a odpowiednio wykorzystana w gabinecie zabiegowym, pomaga rozjaśnić i wygładzić skórę.

Całkowicie nowy zabieg PRO Bright Dermalogica to 3-stopniowa kuracja o wysokiej intensywności, która zwiększa wchłanianie witaminy C, korygując nierównomierny koloryt i zapewniając jaśniejszą, gładszą skórę.

Kluczowe trzy etapy procedury obejmują złuszczanie, wprowadzenie innowacyjnego serum BioLumin-C PRO Serum z ultra-stabilną witaminą C oraz aktywację plastyczną maską alginatową.

Peeling z 30% kwasem mlekowym UltraBright Peel z kolekcji Pro Power Peel rozjaśnia i nawilża skórę, redukując wczesne oznaki starzenia i pomaga wyrównać koloryt skóry. Kwas mlekowy, jako humektant wiąże też wodę, zapewniając skórze nawilżenie. Jego duża cząsteczka sprawia, że penetruje skórę wolno, nie wywołując stanu zapalnego. Dodatek kwasu fitowego wzmaga efekt rozjaśnienia. Wynika to z jego zdolności do chelatowania jonów miedzi, a tym samym hamowania tyrozynazy. Już na tym etapie powierzchowne keratynocyty zawierające dużą ilość melaniny zostają usuwane, dzięki czemu skóra zyskuje zdrowy blask.

Na etapie głębokiej stymulacji, niezwykle stabilne BioLumin-C PRO Serum dostarcza skórze witaminę C, aby rozjaśnić, ujędrnić i zmniejszyć widoczność zmarszczek. BioLumin-C PRO Serum zapewnia ultra stabilność i doskonałą biodostępność, dzięki innowacyjnym pochodnym witaminy C. Ta doskonała formuła przewyższa inne produkty z witaminą C, w tym te komponowane w wyższych stężeniach. Zawiera również niewielkie stężenie kwasu mlekowego, który delikatnie złuszcza martwy naskórek, aby jeszcze bardziej zwiększyć penetrację produktu. Podwójna matryca polimerowa zapewnia odpowiedni poślizg, dzięki czemu formuła jest idealna do zastosowania z urządzeniami elektrycznymi zwiększającymi penetrację składników aktywnych. Polecane są zwłaszcza urządzenia z mikroprądami, które w opcji re-edukacji mięśni, będą dodatkowo działać ujędrniająco, niwelując oznaki starzenia się skóry.

Opcjonalną wersją tego etapu zabiegu PRO Bright, jest zastosowanie serum PowerBright IonActive Serum z heksylrezorcynolem, niacynamidem i stabilizowaną witaminą C, skupiającego się na redukcji przebarwień.

Trzecim etapem zabiegu jest aplikacja alginatowej maski Cooling Contour Masque, bogatej w siarczan wapnia i krzemionkę. Jest to także idealna alternatywa dla osób, które z różnych względów, nie mogą być poddanezabiegowi z użyciem aparatury, gdyż maska nie tylko ujędrnia i modeluje twarz, ale  jednocześnie zapewnia bio-aktywację serum i zatrzymanie kluczowych składników w skórze.

Zabieg kończy się aplikacją nowego, komplementarnego produktu profesjonalnego z witaminą C – Biolumin-C Gel Moisturizer, który ponownie dostarczy skórze antyoksydantów i rozświetlenia, a także, za sprawą skwalanu i pięciu rodzajów kwasu hialuronowego nawilży i zmiękczy skórę.

W celu przedłużenia efektów zabiegowych rekomenduje się, do stosowania w pielęgnacji domowej, detaliczne produkty segmentu BioLumin-C: BioLumin-C SerumBioLumin-C Eye Serum oraz BioLumin-C Gel Moisturizer, nie zapominając o fotoprotekcji kremem z SPF.

Produkty które mogą Cię zainteresować