Zabieg PRO Microneedling + PRO Restore

Najnowszy zabieg PRO Microneedling + PRO Restore od Dermalogica

Każdego dnia naturalne i środowiskowe czynniki wyzwalające powodują uszkodzenia naszej skóry. Z drugiej strony, zabiegi z mikronakłuwaniem wykorzystują jej fizjologiczną zdolność do regeneracji, tworząc kontrolowane mikrourazy, które aktywują stan zapalny i mechanizmy naprawcze, aby wywołać tworzenie nowej, zdrowo wyglądającej skóry. Podczas procesu gojenia się ran, komórki nabłonkowe, śródbłonkowe oraz zapalne wraz z płytkami krwi i fibroblastami działają w celu przywrócenia normalnej struktury i funkcji uszkodzonych tkanek.

Zawalcz o spektakularne rozjaśnienie i wyrównanie kolorytu skóry

PRO Microneedling z zastosowaniem PRO Restore to zaawansowany 60-minutowy zabieg Dermalogica, który zapewnia innowacyjne techniki i dostarcza silne, profesjonalne substancje czynne w celu rozjaśnienia, wyrównania kolorytu skóry i tekstury oraz zmniejszenia widoczności linii i zmarszczek.

Rewolucyjny koncentrat regenerująco-ujędrniający PRO Restore wspiera zabieg mezoterapii mikroigłowej PRO Microneedling w każdej z jego trzech aktywnych faz dzięki zastosowaniu składników, które zapewniają łagodzenie, regenerację oraz poprawę jędrności i blasku skóry. Pierwsza faza to przygotowanie skóry za pomocą podwójnego oczyszczania Dermalogica, złuszczania wybranym peelingiem chemicznym Pro Power Peel oraz aplikacji PRO Restore. Zawarte w produkcie składniki, takie jak: beta glukan, pantenol i ekstrakt z grzybów pomagają we wzmacnianiu i poprawie funkcji barierowych, przygotowując skórę do mikronakłuwania.

Czym jest i na czym polega mikronakłuwanie?

Druga faza to proces, który określany jest mianem wspomnianego już mikronakłuwania. Nakładanie Pro Restore na obszary poddawane zabiegowi zapewnia idealny poślizg dla urządzenia, a dzięki otwieraniu mikrokanalików na skutek zastosowanych technik zabiegowych, serum z łatwością wnika w głąb skóry. Te mikrourazy, a w zasadzie mikronakłucia, stymulują produkcję kolagenu i finalnie poprawiają wygląd skóry, a dzięki zawartości Omega-3 z alg, Bacillus Ferment i kwasu hialuronowego ograniczamy stan zapalny i uszkodzenia bariery ochronnej oraz przywracamy równowagę mikrobiomu. Mikronakłuwanie często występuje również pod angielską nazwą microneedling.

Trzecia faza to aplikacja PRO Restore bezpośrednio po zabiegu w celu optymalizacji procesu regeneracji skóry, redukcji okresu rekonwalescencji oraz maksymalizacji efektów pozabiegowych. Substancje aktywne, takie jak: Oligopeptyd-1 (czynnik wzrostu EGF), fosfolipidy z komórek macierzystych oliwki, niacynamid i róża francuska przyspieszają gojenie oraz pomagają uzyskać jędrniejszą, pełną blasku skórę ze zredukowanymi liniami i zmarszczkami.

Wyrównanie kolorytu skóry i pełne dopasowanie do potrzeb

Dzięki zabiegowi PRO Microneedling + PRO Restore każdy Profesjonalny Terapeuta Skóry może zaprojektować skuteczne plany terapii gabinetowej, dostosowane do indywidualnych potrzeb skóry. Zaleca się zaplanowanie serii 4 zabiegów co 4 tygodnie. W celu uzyskania maksymalnych rezultatów doskonałym uzupełnieniem terapii jest kontynuacja stosowania koncentratu PRO Restore w domu przez 7 dni w porannym i wieczornym schemacie pielęgnacji skóry.

Chcesz ułożyć plan zabiegowy ukierunkowany na potrzeby Twojej skóry? Odwiedź Profesjonalnego Terapeutę Skóry w Twojej okolicy i skorzystaj z bezpłatnej konsultacji oraz analizy skóry FaceMapping. Kliknij tutaj i wyszukaj partnerski gabinet Dermalogica!

 

Produkty które mogą Cię zainteresować