Zabieg PRO Eye Flash Dermalogica

Innowacyjny zabieg Dermalogica PRO Eye Flash!

Rozświetlone spojrzenie w mgnieniu oka!

 

Skóra wokół oczu jest najbardziej delikatnym obszarem ciała, będącym często pierwszym miejscem, na którym pojawiają się przedwczesne oznaki starzenia się skóry. Nowy zabieg PRO Eye Flash Dermalogica rozjaśnia i wygładza skórę wokół oczu zapewniając jej odświeżony i promienny wygląd.

Przy grubości około 0,05-0,3 mm i ograniczonej ilości gruczołów łojowych, okolica oczu nie ma naturalnego filmu ochronnego, który pomagałby w utrzymaniu nawilżenia. Niewielka ilość elastyny i podskórnej tkanki tłuszczowej oraz coraz większa liczba godzin, które spędzamy na mrużeniu oczu przed ekranami urządzeń elektronicznych, bardziej obciąża delikatną skórę wokół oczu, usposabiając ją do powstawania cienkich linii i zmarszczek. Innowacyjne rozwiązania gabinetowe w zakresie pielęgnacji tej okolicy nie były więc nigdy tak bardzo potrzebne jak w obecnych czasach.

Zabieg PRO Eye Flash zapewnia kompleksową, 30-minutową kurację skóry wokół oczu i jest ukierunkowany na mięśnie twarzy, makro- i mikrocyrkulację oraz teksturę skóry. Ta skuteczna procedura, składająca się z trzech kluczowych faz, pomaga ujędrniać, wygładzać i rozjaśniać kontur oczu poprzez intensywną stymulację i dostarczenie innowacyjnych składników aktywnych. Kluczowym etapem zabiegu jest zastosowanie profesjonalnych płatków pod oczy PRO Power Eye Peel, które złuszczają i nawilżają w jednym, prostym kroku. Specjalnie wyprofilowane, aby precyzyjnie pielęgnować skórę i niwelować „kurze łapki”. Zawarte w nich alfahydroksykwasy z Vitis Vinifera: winowy, jabłkowy, mlekowy i glukonowy współdziałają z ekstraktem z cytryny, pomarańczy i klonu srebrzystego, wspomagają obrót komórkowy i usuwają martwe komórki naskórka, odsłaniając gładszą i jaśniejszą skórę. Zastosowanie mikroprądów za pomocą specjalistycznego sprzętu bt-nano lub bt-micro od Bio-Therapeutic pomaga usprawnić mikrokrążenie krwi i wpływa na mięśnie brwi, „kurze łapki” oraz górne partie policzków.

Zwieńczeniem zabiegu jest siedmiopunktowy masaż za pomocą chłodzących akcesoriów lub kamieni gua sha wykonywany na BioLumin-C Pro Serum z wysoce stabilnym i biodostępnym kompleksem witaminy C, zapewniający dodatkowe korzyści rozświetlenia i odświeżenia spojrzenia dla uzyskania zdrowej i młodziej wyglądającej skóry wokół oczu.

Produkty które mogą Cię zainteresować