Zmiany skórne? Jak za nimi nadążyć?

warte podkreślenia

  • Twoja skóra nieustannie wysyła sygnały.
  • Nowe Smart Response Serum wykorzystuje technologię SmartResponse, aby skutecznie zaspokajać potrzeby skóry w czasie rzeczywistym.

Czy wiesz czego w tej chwili najbardziej potrzebuje Twoja skóra? Twoja skóra nieustannie wysyła sygnały. Na poziomie makroskopowym odczuwamy je jako oznaki, takie jak:

  • zaczerwienienie,
  • drobne linie,
  • przebarwienia,
  • odwodnienie.

Ale gdybyśmy mogli zrobić zbliżenie, aby przyjrzeć się im z bliska, zobaczylibyśmy, że zmiany skórne mogą w rzeczywistości być spowodowane uszkodzeniami, które mają miejsce na poziomie mikroskopowym. Kiedy skóra ulegnie uszkodzeniu, ma tendencję do zmiany struktury i składu chemicznego - albo w wyniku tego urazu lub jako forma samoobrony. Zanim wyczujemy oznaki stresu środowiskowego, szkoda może już być wyrządzona.

Smart Response Serum widzi jednak to, czego nie możesz zobaczyć i mikrozarządza zmieniającymi się potrzebami skóry, więc Ty nie musisz już tego robić. Ta zaawansowana formuła została stworzona, aby rozpoznawać i odpowiadać na te mikrozmiany, zanim staną się one widoczne gołym okiem, skutecznie zaspokajając potrzeby skóry w czasie rzeczywistym. Co najlepsze, robi to wszystko, zanim jeszcze zdążysz je zauważyć – i jest to również nowy sposób na uproszczenie schematu pielęgnacji skóry.

Smart Response Serum wykorzystuje SmartResponse Technology – rewolucyjne połączenie czterech inteligentnych składników, które: łagodzą, ujędrniają, rozjaśniają i nawilżają - dostarczając Twojej skórze tego, czego potrzebuje dokładnie wtedy, kiedy i gdzie tego potrzebuje.

Zaczerwienienie

Smart Response Serum pomaga łagodzić problemy skórne i zmniejszać zaczerwienienia. To wszystko dzięki kwasowi galusowemu z japońskiej wiśni Cornelia.

Zmarszczki i cienkie linie

Smart Response Serum wykrywa zmiany skórne, które mogą prowadzić do pojawiania się zmarszczek i cienkich linii – odpowiadając na pierwsze objawy starzenia by wygładzać i ujędrniać skórę. Robi to za pomocą mannozo-6-fosforanu, który wykrywa słabo zorganizowane włókna kolagenowe w skórze.

Przebarwienia

Smart Response Serum aktywuje się kiedy wykryje nadmiar kluczowego enzymu zaangażowanego w produkcję melaniny by rozjaśniać skórę i pomagać redukować widoczność przebarwień. Dzieje się tak dzięki zawartości hydrolizowanej mąki pszennej, bogatej w arabinoksylo-oligosacharydy.

Odwodnienie

Smart Response Serum wykrywa nawet najmniejsze uszkodzenia bariery lipidowej, następnie odpowiada, kiedy wykryje odwodnienie – pomagając skórze zapewnić optymalny poziom nawilżenia. Robi to za pomocą oligosacharydów z hydrolizowanego beta-glukanu.

Z nowym Smart Response Serum, pielęgnacja skóry staje się bardziej inteligentna. Uzyskaj lepsze zrozumienie swojej skóry i dowiedz się więcej o jej potrzebach na: smartresponseserum.com.

Produkty które mogą Cię zainteresować