Serum z multi-retinoidami działającymi z różną szybkością

Dynamic Skin Retinol Serum to serum z retinolem zawierające 3,5% kompleks retinoidów z technologią wzmacniającą działanie zapewniające ciągłe uwalnianie substancji wygładzających i regenerujących skórę, działających z różną szybkością, aby zwalczać cztery oznaki starzenia się skóry.

Najważniejsze informacje

  • Retinol - to najlepszy i najpopularniejszy składnik niwelujący zmarszczki, przebarwienia, minimalizujący wielkość porów oraz przywracający odpowiednią teksturę skóry.
  • Dynamic Skin Retinol Serum to doskonałe połączenie różnych stężeń i rodzajów retinoidów. Eksperci Dermalogica opracowali wysoce skoncentrowane i szybko działające serum z multi-retinodiami wspomagające regenerację skóry. 

Prawdopodobnie słyszałaś, że retinol przyśpiesza odnowę skóry i pomaga zmniejszyć widoczne zmarszczki. Czy wiesz, że ten rozpoznawalny składnik może działać na wielu płaszczyznach? Dynamic Skin Retinol Serum zawierające szybko działające multi-retinoidy o stężeniu 3,5% z technologią wzmacniającą działanie, zapewnia ciągłe uwalnianie substancji wygładzających skórę, działających z różną szybkością, aby widocznie poprawić jej wygląd. Zmniejsza widoczne zmarszczki, minimalizuje widoczność porów oraz wyrównuje koloryt i przywraca odpowiednią teksturę skóry.

Serum z retinolem - dlaczego warto włączyć go do codziennej pielęgnacji?

Na rynku dostępnych jest wiele produktów z retinolem, które nie zapewniają widocznych rezultatów, albo mają za duże stężenie, co skutkuje suchą i łuszczącą się skórą. Doskonale wiemy, że retinol może powodować efekty uboczne, dlatego Experci Dermalogica stworzyli innowacyjne serum z retinolem, które przede wszystkim wspomaga regenerację skóry, zapewniając jej zdrowy wygląd.

Jakie składniki sprawiają, że Dynamic Skin Retinol Serum jest skuteczne?

Niektórzy uważają, że w serum z retinolem chodzi wyłącznie o stężenie i choć jest to częściowo prawda, istotne jest odpowiednie połączenie i rodzaje retinoidów, które działają z różną prędkością, aby skutecznie zwalczać oznaki starzenia się i jednocześnie regenerują skórę.

Granactive Retinoid.jpg

Granactive Retinoid - delikatny, ale skuteczny, ester retinoidowy, który redukuje drobne linie, zmarszczki, pory i widoczność przebarwień, jednocześnie wygładzając skórę.

Retinol.jpg

Retinol - stymuluje odnowę komórkową i obrót skórny, dzięki czemu poprawia strukturę i jędrność skóry.

Mikrokapsułowany retinol.jpg

Mikrokapsułowany retinol - stopniowo uwalniany retinol, wygładza drobne linie i zmarszczki oraz wyrównuje koloryt skóry.

Skwalan.jpg

Skwalan - poprawia barierę ochronną skóry, zapewniając nawilżenie i nawodnienie.

Beta-glukan.jpg

Beta-glukan - wspomaga regenerację skóry, przywracając jej jędrność.

Więcej porad dotyczących pielęgnacji skóry znajdziesz na stronie www.dermalogica.pl.

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, które produkty do pielęgnacji skóry są dla Ciebie odpowiednie? Odwiedź swojego Profesjonalnego Terapeutę skóry w Twojej okolicy, aby opracować indywidualny program pielęgnacji i skorzystaj z bezpłatnej konsultacji oraz analizy skóry FaceMapping. Kliknij tutaj i wyszukaj partnerski gabinet Dermalogica!

Produkty które mogą Cię zainteresować